Pomysł na BluDrive24.pl zrodził się z zapotrzebowania na przestrzeń dyskową dostępną przez internet. Dzięki wieloletniej pracy w firmach usługowych o charakterze "chmurowym", posiadamy bogate doświadczenie w tym segmencie rynku i jesteśmy otwarci na nowe rozwiązania i na indywidualne potrzeby Twojej firmy. Nasz zespół to osoby aktywnie reagujące na potrzeby rynku i naszych klientów. Każdy z nas żyje pracą, tym czym się zajmuje, dlatego nasz klient może być pewny, że jesteśmy firmą, gdzie każda sugestia zostanie pozytywnie rozpatrzona.

Dlaczego warto skorzystać z rozwiązań "chmurowych"?

Standardem komunikacyjnym Sieci i  organizacji do niej należących powinna być również praca grupowa (zespołowa). Wspólne opracowywanie dokumentów, współtworzenie zasad i norm przyjętych w Sieci i wewnątrz każdej organizacji, wspólne wyznaczanie celów, pomoc w  opracowywaniu materiałów reklamowych (marketingowych) organizacji członkowskich, czy samej Sieci. Wszystkie te działania usprawniają komunikację, wpływają na jakość pracy zespołowej, spajają więzi wewnątrz Sieci. Wskazanym miejscem do tego typu pracy jest “chmura” Sieci (inaczej wirtualny dysk).

Bezpieczeństwo

Mając na uwadze fakt, iż korzystanie z naszych usług wiąże się jednocześnie z najwyższym zaufaniem jakim obdarzają nas Klienci, dokładamy wszelkich starań aby informacje te były należycie chronione przed zniszczeniem i nieuprawnionym dostępem.

W tym celu stosujemy szereg środków gwarantujących bezpieczeństwo fizyczne i środowiskowe utrzymywanych systemów IT.

Wyobraź sobie, że wszystkie Twoje pliki są tam, gdzie Ty. Dzięki nam już to jest możliwe!